Hakkımızda

Firmamız Hakkında

2005 yılında Erzurum'dan eğitim için şu an ki şirketimiz yönetim kurulu başkanı Muhammet ERAT ile güzel şehrimiz Bursa'ya geldik. Bu süreçte şirket müdürümüz Yusuf Erat eğitim sürecinde olduğu dönemde Muhammet ERAT farklı sektörlerde ticaret yapmaya başladı.

2009 Yılında farklı illerde ticarete başladıktan sonra 2011 yılından 2014 yılının sonuna kadar giyim konfeksiyon sektöründe Bursa'nın hatırı sayılır firmalarında yöneticilik yaptık. 2015 yılında Yakup ERAT'ında güzel şehrimiz Bursa'ya gelmesiyle Arya Şirketler Grubu kuruldu. Şirket kurulumundan sonra ilk olarak Arya Bilişim ve Dönüşüm Teknolojileri adı altında yazılım ve e-dönüşüm(e - İmza, e - Fatura, e- Arşiv Fatura, KEP, Muhasabe Yazılımları, Barkod Yazılımları) alanlarında hizmete başladık.

2017 yılında şirketimizin diğer bir kolu olan "Cafe Restorant" sektöründe Uludağ Üniversitesi bölgesinde hizmete başladık.Bu süreçte Bursa'da bir çok yeniliğe imza attık. Bir çok fuarda ve seminer salonlarında sektörümüzle alakalı eğitimlerde bulunduk.

Maaş karşılığı bir başkasının hayallerini gerçekleştirmek yerine, kendi şirketimizi kurup hayallerimizi gerçekleştirdik! - Arya Şirketler Grubu

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Devamını Görüntüle

Gizlilik ve Çerez Politikası